POSTUP záchrany

1. První kontakt a doručení

Zavolejte nám, případně pošlete vyplněný formulář s informacemi o poškození a doručte k nám poškozený disk. Nepokoušejte se závadu sami napravit....

více

2. Diagnostika, záchrana a platba

Po vstupní diagnostice vám sdělíme, jaké je poškození disku a jaká je naděje na úspěšnou záchranu dat. Určíme vám cenu, kterou tato záchrana dat bude stát...

více

OBNOVILI jsme

Spálený počítač


Zachránili jsme data z disku počítače, který byl poškozen požárem.

Konstrukce disku není naštěstí z plastu, takže dokáže po jistou dobu přežít i extrémní podmínky a teploty. Pokud nejsou fyzicky poškozeny samotné záznamové plotny disku, je šance, že data získáme zpět.

víceméně

Utopený notebook


Podařilo se nám získat zpět data z disku notebooku, který spadl do vody.

Může to vypadat jako beznadějná situace, konstrukce disku je ale hermeticky uzavřená a zachovává vakuum, pokud není disk mechanicky poškozen a hermetičnost narušena. Velké riziko pro data ale v tomto případě hrozí ze zkratu.

víceméně

Disk po pádu z výšky

Uspěli jsme také při záchraně dat z disku, který majiteli omylem spadl na zem z vysoké výšky a utrpěl řadu silných nárazů.


Při pádu se utrhla čtecí hlava a poškodila záznamové plotny. Rozebrali jsme disk a poškozené plotny přenesli do náhradního disku a tam přečetli. Řada dat byla nenávratně zničena, velkou část se ale podařilo obnovit.

víceméně